aktuality:

 

objednejte se online:

 
pro jednorázový přístup volte odkaz:
 
 
pro ty, co mají uveden email v našem ordinačním systému volte odkaz:
 
 
než se systém objednávání "zajede",  nevyhodíme Vás, když přijdete bez objednání, ale pravděpodobně budete čekat déle. 
 
více info v záložce objednání do ordinace

 

očkování proti covidu - nyní vakcíny nemáme, odkazujeme do očkovacích center. 

očkování proti chřipce - očkujeme od října 2021, můžete se hlásit sestřičce, telefonicky či emailem, píšeme seznam zájemců, pro samoplátce je cena 600kč. 

očkování proti klíšťové encefalitidě - vakcíny máme v ordinaci. 

očkování proti zápalu plic - vakcíny máme v ordinaci, lidé nad 65 let mají toto očkování zdarma, kdo ještě nebyl očkován hlaste se v ordinaci. 

 

Ordinace je dále v provozu, i přes mateřskou dovolenou MUDr. Zity Čermákové. Nemusíte hledat jiného lékaře. 

Mojí snahou bylo najít lékaře na zástup na plný úvazek, to se mi bohužel nepovedlo. Proto se o Vás dočasně bude starat více lékařek, všechny jsme odborností všeobecní praktičtí lékaři (víc info v záložce náš tým). Sestřička Petra Čápová zůstává a snad nám dlouho vydrží, má na starosti chod ordinace ještě více než dříve, proto prosím o ohleduplnost. Dohled nad  ordinací mám nadále já. V podstatě pracuji kdy je třeba. MUDr. Lam Le Dong se učí na atestaci, proto úterky ordinuji já. 
Nové pacientky nyní nebereme, nebylo by to fér ani vůči Vám, pacientům, ani vůči zastupujícím lékařům.
Děkuji za pochopení, MUDr. Zita Čermáková
 
 

e-neschopenka - je elektronicky vystavená, nepřijde Vám žádné potvrzení, na ukončení se ozvěte, buď osobně, telefonicky či emailem. Stejně tak je třeba se ozvat koncem měsíce kvůli lístku na peníze. 

Dle zákona je povinností každého lékaře vystavit rozhodnutí o dočasné pracovní neschopnosti - tedy nelze tuto povinnost delegovat na praktického lékaře. Vyjímku mají pouze lékaři RZS a LSPP.