Aktuality:

 

očkování proti covidu - máme  vakcínu Janssen, kdo by chtěl být u nás očkován, volejte či piště email. Očkuje se jednou dávkou. 

 
 

Dovolená léto 2021:  ordinace uzavřena od 9. do 20.8.2021 - zastupuje MUDr. Herber a MUDr. Tomaier.

 

doporučuji očkování proti klíšťové encefalitidě - vakcíny máme v ordinaci.

 

Ordinace je dále v provozu, i přes mateřskou dovolenou MUDr. Zity Čermákové. Nemusíte hledat jiného lékaře. 

Mojí snahou bylo najít lékaře na zástup na plný úvazek, to se mi bohužel nepovedlo. Proto se o Vás dočasně budou starat 3 lékaři, přesněji jeden lékař a dvě lékařky, všichni jsou odborností všeobecní praktičtí lékaři (víc info v záložce nás tým). Jsem jim za to moc vděčná, protože nutno podotknout, že doktor má své úvazky ještě na jiných pracovištích a lékařky jsou na rodičovské dovolené. Sestřička Petra Čápová zůstává a snad nám dlouho vydrží, bude mít na starosti chod ordinace ještě více než dříve, proto prosím o ohleduplnost. Věřím, že i s tímto řešením budete nakonec spokojeni. Chod ordinace mám nadále pod kontrolou. Od května ordinuji ve čtvrtek. V době dovolených se složení lékařů může měnit. 
Nové pacientky nyní nebereme, nebylo by to fér ani vůči Vám, pacientům, ani vůči zastupujícím lékařům.
Děkuji za pochopení, MUDr. Zita Čermáková
 
 

e-neschopenka - je elektronicky vystavená, nepřijde Vám žádné potvrzení, na ukončení se opět ozvěte. Stejně tak je třeba se ozvat koncem měsíce kvůli lístku na peníze. 

Dle zákona je povinností každého lékaře vystavit rozhodnutí o dočasné pracovní neschopnosti - tedy nelze tuto povinnost delegovat na praktického lékaře. Vyjímku mají pouze lékaři RZS a LSPP. 

 
 
 
 

očkování proti chřipce - bude probíhat na podzim 2021.

očkování proti zápalu plic - vakcíny máme, nad 65 let zdarma, kdo ještě nebyl očkován hlaste se v ordinaci.