Náš tým

 
MUDr. Zita Čermáková, všeobecná praktická lékařka.
 
          Pochází z Kralup nad Vltavou, kde studovala základní školu a gymnázium a aktivně hrála basketbal do roku 2018. Vystudovala 1. Lékařskou Fakultu Univerzity Karlovy v Praze s úspěšným zakončením dne 12.6.2012. V průběhu studia absolvovala masérský kurz - sportovní a rekondiční masáže. Od října 2012 získala rezidenční místo na akreditovaném pracovišti pod záštitou školite MUDr. Otto Herbera. Po dobu tříletého vzdělávání v tomto oboru pracovala nejvíce času na interním oddělení Nemocnice Milosrdných sester Karla Boromejského v Praze, kde získala velmi cenné zkušenosti. Dále absolvovala tzv. kolečko po všech možných oborech medicíny zakončené prací praktického lékaře po dobu jednoho a půl roku u pana doktora Herbera. Každoročně zastupovala paní doktorku Pavlu Hettychovou v době dovolené. Atestovala v oboru všeobecné praktické lékařství dne 3.11.2015. Dne 1.4.2016 získala od České lékařské komory Diplom celoživotního vzdělávání. Po dobu mateřské dovolené ordinuje úterky. 
 
MUDr. Hana Volná, všeobecná praktická lékařka.
 
Studovala na 1. Lékařské Fakultě Univerzity Karlovy v Praze, je atestovaná lékařka v oboru všeobecné praktické lékařství. V naší ordinaci bude zastupovat pondělky, středy a čtvrtky. 
 
MUDr. Petra Hlaváčová, všeobecná praktická lékařka.
 
Studovala na 3. Lékařské Fakultě Univerzity Karlovy v Praze, je atestovaná lékařka v oboru všeobecné praktické lékařství. V naší ordinaci bude zastupovat pátky. 
 
MUDr. Lam Le Dong, lékař v atestační přípravě pro obor všeobecné praktické lékařství. 
 
Studoval na 1. Lékařské Fakultě Univerzity Karlovy v Praze, poté absolvoval interní kmen, pracuje současně na interním oddělení Nemocnice Roudnice nad Labem, získal praxi v oboru všeobecné praktické lékařství v ordinaci v Roudnici nad Labem, atestovat v tomto oboru bude na podzim 2021.
V naší ordinaci dočasně nyní pracovat nebude, jelikož se učí na atestaci.
 
 
Petra Čápová, zdravotní sestra.
 
          Vystudovala zdravotnickou školu na Kladně - obor všeobecné sestra. Po škole nastoupila na JIP chirurgie v Nemonici Na Bulovce, dále pracovala v Nemocnici Na Homolce na neurochirurgické jednotce intenzivní péče. Po mateřské dovolené zvolila ambulantní sektor, a to kožní, psychiatrickou a oční ambulanci v Kralupech nad Vlt. Posledním zaměstnáním byla ordinace praktického lékaře s velkým podílem pracovně lékařské péče. Mimo jiné vlastní licenci masérky.