objednání do ordinace

objednejte se online : 

než se systém objednávání "zajede",  nevyhodíme Vás, když přijdete bez objednání, ale pravděpodobně budete čekat déle.

pokud máte akutní problém, samozřejmě můžete přijít bez objednání. 

 

1: pro jednorázový přístup volte odkaz:
 
 
- máte rovnou k dispozici kalendář s přehledem termínů, volíte si volný termín, vyplníte několik základních údajů do formuláře, po odeslání požadavku Vám systém zašle zpětnou informaci o uvedené objednávce.
 
 
2: pro ty, co mají uveden email v našem ordinačním systému volte odkaz:
 
 

- při prvním přístupu do objednávkového systému volíte volbu "Registrovat, nebo zapomenuté heslo" , vyplníte email (který jste nám uvedli dříve v ordinaci, na který Vám chodí recepty atd) a zadáte "Registrovat". Tím si vytvoříte vstupní přihlašovací údaje. Při každém dalším vstupu už zadáváte svůj email a zvolené heslo rovnou do přihlašovací obrazovky.


- po přihlášení si vybíráte z nabízených služeb

1. Zadání objednávky k návštěvě lékaře -  máte k dispozici kalendář s přehledem termínů, volíte si volný termín, můžete vyplnit důvod do formuláře, a po odeslání požadavku Vám systém zašle zpětnou informaci o uvedené objednávce
2. Zaslání žádosti o recept - vyplníte příslušný formulář, každé požadované léčivo se vyplňuje samostatně
3. Zaslání informace k probíhající léčbě, případně dotazu lékaři -  vyplníte příslušný formulář, případně můžete zaslat přílohu (např lékařskou zprávu z jiného zdravotnikého zařízení) - soubor typu pdf nebo obrázek.
4. Přehled termínů očkování - pokud jste byli u nás očkováni, uvidíte kdy a proti čemu.